fannavarane madar pardaze arta novin
fannavarane madar pardaze arta novin
fannavarane madar pardaze arta novin
fmadarpardazan@gmail.com
H7778

Tanım Tanım

Şirketimiz, faaliyetlerine başladığı ilk alanda jeofizik alanında çalışmalara başlamıştır. Bu alandaki teknik bilgi ve uzun süreli deneyimimiz, ileri düzey jeofizik ekipmanların tasarımı ve imalatı, ve ilgili projelerin yürütülmesi yeteneğine sahip olmamızı sağlamıştır.

Kuruluşumuzun faaliyetlerine başladığı günden bugüne, ekibimizin uzmanlık ve deneyimlerinden faydalanarak, jeofizik ekipmanların üretimi, operatörlüğü ve uzman eğitimi konularında, özellikle operasyonel ve keşif ortamlarında manyetometre tarayıcılarının (manyetik alan ölçerlerinin) çeşitli hizmetleri sunan tanınmış bir marka haline gelmiştir. Bu hizmetler, İran’ın farklı şehirlerindeki ortaklarımıza, satıcılarına ve ekipman kullanıcılarına, ayrıca Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Afganistan gibi komşu ülkelerdeki hizmetlerine sunulmaktadır.

Fenavaran Madar Pardaz Arta Novin şirketinin başarıları arasında, İran’da ilk kez tam alan gradyometre sistemlerinin kullanımı bulunmaktadır. Bu, ürünlerin teknik kalitesinin yanı sıra, keşif ekibinin yüksek teknik bilgi ve uzmanlık seviyesini de yansıtmaktadır.

Şirketimiz, ileri düzey jeofizik ekipmanların tasarımı ve imalatı konusundaki teknik bilgi ve uzun süreli deneyimiyle, bu alanda ilgili projelerin yürütülmesine hazırdır.

Proje atamak için aşağıdaki bilgileri doldurun

Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

WhatsApp aracılığıyla doğrudan iletişim