Group 694

سوزیانا قالب صنعتی شرکتی محصولی از تیم تمساح

میتوانید از ما انتظار بیشتری داشته باشید

Union 42 1

Sooziyana Industry

صفحه اصلی سوزیانا

دموی اول

Group 841

صفحات داخلی سوزیانا

درباره ما

تماس باما

فروشگاه

محصول تکی

مقالات

مقاله تکی

نمونه کارها

نمونه کار تکی

دیگر صفحات سوزیانا

خطای 404

صفحه ورود

Union 7

پشتیبانی کامل از صفحه ساز المنتور

در قالب ایرانی وردپرس سوزیانا از صفحه ساز المنتور که یک صفحه ساز زنده و پیشرفته است استفاده شده و المان های کاملا اختصاصی برای قالب برنامه نویسی شده که با آن به راحتی و بدون نیاز به یک خط کدنویسی می توانید تمامی بخش های سایت مانند جا به جایی، تغییر رنگ، تغییر تصاویر، تغییر متن ها و … را به صورت زنده و با چند کلیک ساده انجام دهید.
صفحه ساز زنده ی المنتور به عنوان محبوب ترین صفحه ساز جهانی شناخته شده است که با استفاده از آن می توانید تمامی بخش های قالب را در یک صفحه کنترل کنید و عملیاتی مانند اضافه کردن المان جدید، حذف المان ها، ویرایش المان ها و یا جابه جایی المان ها را انجام دهید. همچنین در این قالب ۲۰ المان اختصاصی وجود دارد که برخی از آن ها با نصب و فعالسازی افزونه های جانبی فعال خواهند شد.

Union 5
Screenshot 2021 06 30 at 18 22 54 المنتور سوزیانا
Mask Group 65

بسته نصبی آسان

Repeat Grid 1

نصب رایگان

Mask Group 67

آپدیت های مادام العمر

Mask Group 68

پشتیبانی ۲۴/۷

responsive
2021 06 30 18 34 20 min
responsive 1

ویرایش نسخه های واکنشگرا

با المنتور می توانید نسخه های واکنشگرا خود را به دلخواه خود تغییر دهید.
به صورت پیشفرض تمامی المان هایی که قرار می دهید نسخه های واکنشگرا آن ساخته می شود ولی در صورتی که میخواهید در نسخه های تبلت یا موبایل مواردی از قبیل تغییر ارتفاع المان، تغییر سایز متن، تغییر سایز تصاویر، حذف المان در نسخه خاص، معکوس کردن المان و … را داشته باشید می توانید از بخش نسخه های واکنشگرا صفحه آن ها را ویرایش کنید.

قابلیت چندزبانه

قالب ایرانی وردپرس سوزیانا با تمام افزونه های چندزبانه هماهنگ است و می توانید تمام صفحات خود را به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه کنید و منتشر کنید.
به صورت پیشفرض ما از افزونه قدرتمند polylang استفاده کردیم که نسخه رایگان آن از تمام افزونه های پولی کاملتر بوده و البته این افزونه را در قالب توسعه دادیم و میتوانید تمامی تنظیمات سفارشی سازی ازجمله لوگو، اطلاعات تماس و … را به زبان های ایجاد شده در سایت به راحتی تغییر دهید و ترجمه کنید.

2021 06 30 18 40 38 min

ابزار قدرتمند طراحی صفحات

Group 682
Group 839

سازگاری با افزونه های محبوب وردپرس

آماده خرید هستید؟

پیدا کردن یک قالب با ظاهر خوب، عملکرد قوی و استفاده آسان دیگه سخت نیست!